«Нічого не очікуй, не жалійся і зроби щось»

_MG_2159

«Нічого не очікуй, не жалійся і зроби щось» — жизненное кредо Павела Шеремета.

Уровень ученика, всегда зависит от опыта и мудрости его мастера. Так давайте же учится у лучших. 

_MG_2126

Мастер-классы профессионалов такого уровня — это не алгоритм и не прямое решение вашей задачи, это нечто большее, философия успеха, взгляд со стороны, инициация от настоящего гуру.

Один из лучших менеджеров в Украине поделился своим бесценным опытом ведения бизнеса, рассказал как провести анализ эффективности предприятия, как улучшить и правильно развивать компанию.

Можно перечитать множество книг, но все они ведут к прописным истинам о которых мы часто забываем. Стремление угодить всем, захватить как можно больше. далеко не всегда ведут к росту, ведь чаще всего после таких преобразований начинает страдать качество, что постепенно вернет вас в самое начало пути.

Кто-то лежит на диване, жалуясь на жизнь, тяжелые условия труда. А кто-то достигает результатов. На самом деле, все всегда было очень просто.

_MG_2127

Діяльність

Павло Шеремета є Президентом Київської школи економіки та заступником Голови Глобальної ради з питань України на Всесвітньому Економічному Форумі. Він викладає стратегію і лідерство у провідних бізнес-школах багатьох країн Східної Європи та Азії і є позаштатним радником міського голови Львова з питань стратегії розвитку. Павло вів економічну програму “Вільні Люди” на Телеканалі ТВі і пише регулярні колонки для журналу Forbes Украина. Часто виступає модератором, коментатором і доповідачем на конференціях.

Професійний досвід

Пан Шеремета обіймав посаду Президента та Старшого консультанта Інституту Стратегії Блакитного Океану Малайзії з 2008 по 2011 рр. Він був першим деканом Києво-Могилянської бізнес-школи (KMBS) протягом 1999-2008 рр. До цього Павло Шеремета обіймав посаду Директора програми MBA [Інституту Менеджменту (MIM-Київ)] та працював проектним менеджером в [Інституті відкритого суспільства] у Будапешті. У 2006-2010 роках Павло Шеремета був Віце-президентом Асоціації із розвитку менеджменту у Центральній та Східній Європі (CEEMAN), організації з 200 інституційними членами з 50 країн, а наразі він є почесним членом її Ради директорів. У 2006 році пан Шеремета увійшов до списку 15 найкращих менеджерів в Україні за версією журналу «Компаньйон».

http://uk.wikipedia.org

_MG_2141_MG_2152_MG_2165_MG_2171_MG_2178